logo
haslo

Jak zamawiać?

Jako, że każde zamówienie opracowywane jest indywidualnie należy skontaktować się meilowo lub telefonicznie z przedstawicielem serwisu swiattapet.com.

Poprawnie złożone zamówienie powinno zawierać: dane kontaktowe i adresowe zamawiającego, odbiorcy i płatnika, co najmniej jedną pozycję określonego towaru wraz z wymiarami oraz typem materiału, na którym ma być wykonane, sposób płatności i dostawy. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją postanowień Regulaminu serwisu.

Zamówienie jest realizowane i wysyłane po jego potwierdzeniu, lub w przypadku przedpłaty w momencie wpływu należności za zamówiony towar na konto firmy Pastelkolor Marcin Kuzemko. W czasie potwierdzania zamówienia weryfikuje się adres dostawy, koszty dostawy i inne szczegóły dostarczenia przesyłki. Potwierdzenie odbywa się telefonicznie, lub poprzez pocztę e-mail od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00

Wszystkie ceny podane na stronie www.swaittapet.com są wartościami brutto wyrażonymi w złotych polskich za m2 i zawierają podatek VAT. Ceny produktów nie zawierają kosztów transportu towaru do odbiorcy końcowego. Koszt ten jest doliczany podczas składania zamówienia, lub ustalany z klientem indywidualnie.

Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.

Pliki do pobrania

Formularz kontaktowy

Rozmiar ograniczony, prosimy o możliwie małe przesyłki. W przypadku chęci wysłania wielu plików prosimy o użycie programu archiwizującego do agregacji plików.

* - pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione

Świat.tapet - inspirujące dekoracje wnętrz, kreatywne tapety, naklejki ścienne, obrazy, plakaty i rozmaite wydruki pod indywidualne zamówienia
pastel